Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Через скандальне відео Тимошенко припинила лікування

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Через скандальне відео Тимошенко припинила лікування

Юлія Тимошенко припинила курс терапії в Центральній клінічній лікарні (ЦКЛ) «Укрзалізниці» м. Харкова через оприлюднення відео з її палати. Про це заявив Сергій Власенко, захисник екс-прем’єра. «Починаючи з 17 жовтня вона не проходить будь-якого лікування у зв’язку з публікацією цього ганебного відео, знятого прихованою камерою під час здійснення медичних процедур, а також на підставі інформації, яку ми отримали з джерел у пенітенціарній службі про те, що ці зйомки робляться в усіх приміщеннях 9-го поверху ЦКЛ № 5», — сказав він. Правник наголосив, що захист екс-прем’єра звернувся до правоохоронних органів із вимогою порушити карну справу у зв’язку з веденням відеоспостереження й публікацією знятого матеріалу.

За словами Сергія Власенка, і суд, і захист Юлії Тимошенко мають лист від Івана Первушкіна, екс-начальника Качанівської виправної колонії, який повідомляв суд про те, що відеозапис у лікарні «Укрзалізниці» не ведеться. Адвокат висловив переконання, що оприлюднення відеоматеріалів — «це спланована акція» та «це дійство повністю залежить від Віктора Януковича». Він наголосив, що у зв’язку із цим п. Тимошенко вимагає повернути її назад у Качанівську колонію.
Захисник також зазначив, що німецькі лікарі зробили публічну заяву, у якій підтримали позицію п. Тимошенко. За твердженням п. Власенка, приїзд лікарів із берлінської клініки «Шаріте» для виписки екс-прем’єра не є обов’язковим.
Своєю чергою, головний лікар лікарні «Укрзалізниці» Михайло Афанасьєв заявив, що рішення про виписку екс-прем’єра із ЦКБ № 5 будуть ухвалювати німецькі медики. «Ми отримали заяву від пацієнтки Тимошенко, готується переклад її німецькою мовою. Далі інформацію про бажання пацієнтки бути виписаною з лікарні буде спрямовано в клініку «Шаріте», її лікуючим лікарям», — розповів він.
«З огляду на те, що відповідальність за весь реабілітаційних курс, його планування та реалізацію несуть наші німецькі колеги, логічно, що й рішення про завершення реабілітаційного курсу повинні приймати саме вони», — наголосив п. Афанасьєв. – Що ж до українських лікарів, то, зі свого боку, ми одноосібно не можемо ухвалювати таких рішень. Ми лише чітко виконуємо рекомендації клініки «Шаріте».
А Олександр Плахотнюк, адвокат Юлії Володимирівни, переконаний, що його розмови з підзахисною прослуховують. Про це він заявив на брифінгу перед ЦКЛ. «Ми усвідомлюємо, що нас прослуховують, усвідомлюємо й будемо усвідомлювати», — заявив правник. У приміщенні, де відбувається спілкування з підзахисною, зараз відключено воду, шум від якої захисники раніше використовували для того, щоб перешкодити прослуховуванню, розповів правник. «У тому кабінеті, де ми проводимо зустрічі, перестала йти вода, тому що ми іноді вмикали її, щоби вона шуміла й заважала (прослуховуванню). Зараз вода не тече. Хоча нібито все нормально, — повідомив п. Плахотнюк. – Намагаємося спілкуватися. Дуже важко, але намагаємося це робити».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply