Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

«Брудні» вибори стануть «останньою краплею»

Автор:

|

Жовтень 15, 2015

|

Рубрика:

«Брудні» вибори стануть «останньою краплею»

Вибори в Україні — зовсім не таємні

Порушення на місцевих виборах для великої кількості українців можуть стати останньою краплею, що розпочне некерований і жорсткий процес «боротьби за справедливість» так, як це люди розуміють. З такою заявою виступили учасники ініціативи «21 листопада».
На думку авторів звернення, в суспільстві є очікування та враження, що наступні місцеві вибори будуть найбрутальнішими за останні роки. «Ці очікування постійно підтримуються, з одного боку, поведінкою українських політиків, і це знаходить своє відображення у перебігу передвиборчої боротьби. Водночас, із іншого боку, такі очікування підігріваються антиукраїнськими агентами, котрі таким чином намагаються підірвати довіру до демократії в Україні як такої», — наголошують в ініціативі.
Учасники «21 листопада» закликали парламентські партії, позапарламентську опозицію та нові політичні імена визначити нові правила політичної боротьби епохи, яка розпочалася Революцією гідності. «Під час війни та кризи, під час найбільших загроз українській державності та самому існуванню української політичної нації політики мусять свідомо відмовитися від застосування брудних виборчих технологій, підкупу виборців і використання адміністративного ресурсу тощо», — зазначається в заяві.
Автори звернення закликали всіх громадян України, котрі будуть робити свій вибір, думати про майбутнє та долю наступних поколінь. «Ми будемо всіляко пропагувати принципи чесних виборів і тих, хто їх дотримується. Ми зробимо все можливе, щоб суспільство знало імена порушників і зневажало їх. Ми закликаємо всіх свідомих громадян разом із нами долучитися до цієї роботи, — закликають моральні авторитети. — Чесні та прозорі місцеві вибори мусять стати достойним внеском і політиків, і решти громадян у подолання системної кризи в Україні та побудову демократичної держави заможних і щасливих людей».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply