Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Бойовики виховують «патріотів ЛНР»

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Бойовики виховують «патріотів ЛНР»

Зруйнований дитсадок

У Луганську бойовики створили клуб для дітей від семи до 15 років з метою виховати патріотично налаштованих «громадян Новоросії». Клуб було організовано на базі Артемівського районного відділу міліції. Як повідомляють місцеві жителі, головні критерії прийому дітей — «патріотичний» настрій і «дисципліна». Оголошення про набір вихованців транслюють у маршрутках по радіо «Луганської народної республіки» (ЛНР). «Музика — також тематична: саундтреки з українофобських кінострічок», — коментують відкриття дитячого клубу луганчани. Таким чином терористи готують собі на підмогу нове «гарматне м’ясо».

А тим часом, у полон до окупантів ЛНР потрапив 14-річний підліток Володя, що мешкав у Луганську, у кварталі імені Волкова з бабусею. Наприкінці серпня ц. р. він звернувся до працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій, аби зарядити ноутбук. За відсутності хлопця «надзвичайники» зацікавилися інформацією на жорсткому диску. На «робочому столі» в комп’ютері у Володі була заставка з написом «Слава Україні». Вони тут же доповіли про це представникам бойовиків. Коли школяр прийшов по техніку, на нього вже чекали.
За інформацією закритого джерела, Володя потрапив у полон і в першій половині вересня все ще перебував в камері №3 в підвалах будівлі Луганської обласної державної адміністрації. У перші дні в полоні на плечах хлопця з’явилися опіки — його катували. Про подальшу долю Володі не відомо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply