Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Не всі українці хочуть повторного висування Зеленського у президенти

Автор:

|

Червень 11, 2021

|

Рубрика:

Не всі українці хочуть повторного висування Зеленського у президенти
Володимир Зеленський у ролі Наполеона

Володимир Зеленський продовжує утримувати лідерство в президентському рейтинґу. Але більшість громадян не підтримують висунення його кандидатури на другий термін. Про це свідчать дані нового опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
За чинного президента наразі готові голосувати 27,3 % респондентів серед тих, хто визначився з вибором і наміряється голосувати. На другій сходинці — Петро Порошенко, котрого готові підтримати 14,6 %. Також у трійці лідерів — Юлія Тимошенко з результатом у 11,9 % голосів. Четверте місце з приблизно однаковою підтримкою ділять Ігор Смешко (9,5 %) та Юрій Бойко (9,2 %).
При цьому в ході опитування з’ясувалося, що попри лідерство Володимира Зеленського, більшість респондентів (54,5 %) заявили, що не підтримують його балотування на другий термін. За повторне висунення кандидатури Зеленського на наступних президентських виборах виступили 37 % опитаних. Нагадаємо, на пресконференції 2021 року Зеленський заявляв, що його рішення щодо балотування на другий термін збігатиметься з бажанням суспільства.
У партійному рейтингу, зазначають в КМІС, одразу три партії мають підтримку в межах статистичної похибки, тому однозначно визначити лідера не можна. «Можемо говорити, що є три партії, які мають приблизно однакову підтримку і лідирують на виборах», — зауважують автори дослідження. Судячи з результатів, за пропрезидентську «Слугу народу» готові проголосувати 17,7 % опитаних серед тих, хто визначився з вибором. За «Європейську солідарність» Петра Порошенка свій голос готові віддати 15,4 % респондентів, за «Опозиційну платформу — За життя» — 14,7 %. Трохи менший результат — у «Батьківщини» (13,9 %). Крім них, п’ятивідсотковий бар’єр також долають партії «Сила і честь» Ігоря Смешка (8 %), «Українська стратегія Гройсмана» (5,8 %) та Радикальна партія Олега Ляшка (5 %). Опитування проводили з 27 травня по 1 червня на всій території України, крім тимчасово окупованих Криму, районів Донецької та Луганської областей.
Як повідомляв «Міст», Зеленський «будує країну своїх мрій».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply