Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Березюк: Україні необхідні нові угоди з безпеки

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Березюк: Україні необхідні нові угоди з безпеки

main

Україні необхідно готуватися до укладення нових угод щодо безпеки, оскільки вже можна з впевненістю говорити, що мінські домовленості не дали очікуваного результату, і війна досі триває. Таку думку висловив лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк. Політик стверджує, що Україні необхідно зайняти активну позицію щодо вирішення конфлікту.

“Європарламент, керівники фракцій, всі крім проросійських соціалістів у Європарламенті, виражають абсолютну підтримку нашій країні. Навіть представники консервативних течій у парламенті говорять, щоб Україна вимагала військової підтримки, зброї. І справді, ми про це говорили. Що настав час нарешті подумати, що буде після Мінську. Треба думати про нові угоди колективної безпеки України. Ми нагадуємо ЄС про це, всі погоджуються, попередні домовленості не спрацювали. Територія захоплена, війна триває. Настав час міняти позицію страуса, який тримає голову в піску, на активне розв’язання цього конфлікту в центрі Європи”, – заявив Березюк.

Нагадаємо, посол США в Російській Федерації Джон Теффт задоволений виконанням Україною Мінських угод. За його словами, Україна виконала чудову роботу по виконанню своїх зобов’язань.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply