Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Азаров: Порошенко і Яценюку пора визнати, що вони брехали щодо ЄС

Автор:

|

Березень 07, 2016

|

Рубрика:

Азаров: Порошенко і Яценюку пора визнати, що вони брехали щодо ЄС

main

Всі обіцянки нинішніх українських властей з приводу “європейської мрії” наразі є нереалізованими. Однак президент і прем’єр-міністр не визнають, що Україну не хочуть бачити в ЄС, вважає Микола Азаров.

Євросоюз не змінив свого ставлення до Україні за останні 15 років і не хоче бачити її у своєму складі, однак нинішня українська влада вперто намагається запевнити громадян, що це не так, заявив колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров.

За словами екс-прем’єра України, більше десяти років влада країни піднімала питання про можливий вступ до Євросоюзу на двосторонніх зустрічах і самітах, проте завжди отримували “категоричне “ні” і прямо – на відміну від нинішніх керівників держави – повідомляла українців про позицію Європи.

Нещодавню заяву голови Європейської комісії Жана-Клода Юнкера про те, що як мінімум чверть століття Україна не зможе приєднатися до ЄС, Микола Азаров назвав черговим доказом того, що українська влада роздає народу порожні обіцянки.

“Чому б зараз Порошенко, Яценюку і Томбінському – послу ЄС в Києві, не виступити публічно і не спростувати слова голови Єврокомісії, або визнати, що вони брехали і на Майдані, і на телеканалах. І визнати, що Азаров “не крав у українського народу мрію” з тієї простої причини, що це була не мрія, а блеф, яким людей заманили на майдан”, — заявив екс-прем’єр.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply