Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Автори «плану Маршалла» заявляють про прогрес

Автор:

|

Травень 10, 2018

|

Рубрика:

Автори «плану Маршалла» заявляють про прогрес

Андрюс Кубілюс

Автори «Плану Маршалла для України» вважають запропонований Європейською комісією (ЄК) контракт «Реформи заради інвестицій» важливим кроком у збільшенні інвестиційної підтримки Києва. Про це заявили Гедімінас Кіркілас та Андрюс Кубілюс, депутати литовського парламенту. На їхню думку, логіка, запропонована ЄК, подібна до тієї, яку вони просувають у рамках свого «Плану Маршала для України». «Ми повністю поділяємо думку Європейського Союзу (ЄС) про те, що зростання економіки в Україні не відповідає законним прагненням пересічних українців», — зазначають автори ініціативи.
«Саме тому від весни 2017 року ми працювали над ініціативою «Плану Маршала». Разом із українськими колегами відвідали чимало столиць: Брюссель, Берлін, Лондон, Париж, Варшаву, Вашинґтон, Оттаву та Копенґаґен. І ми дуже раді, що після цих дискусій ЄК зробила хороший крок вперед», — додають депутати.
Вони нагадують, що анонсовані на 2018 рік інвестиції ЄС до реального сектору економіки можуть принести в Україну до 16 млрд грн приватних інвестицій.
«Ми сприймаємо ініціативу щодо контракту «Реформи заради інвестицій» як стимул об’єднати наші зусилля з міжнародними донорами, партнерами та фінансовими установами, щоб у підсумку зробити інвестиційну підтримку Україні відчутною та помітною, а головне — пов’язаною з прогресом у створенні інвестиційних можливостей та у впровадженні реформ у вашій державі», — зазначають литовські політики.
При цьому вони висловили сподівання, що контракт «Реформи заради інвестицій» знайде своє місце в Україні, а згодом буде схвалений також лідерами міжнародного співтовариства — не лише ЄС, але й «Великою сімкою» та міжнародними фінансовими інституціями. «Ми повинні визнати, що успіх України є також нашим успіхом. Отже, нам треба бути готовими зробити все можливе та належне, щоб перший крок перетворився на гігантський стрибок для української економіки», — зазначають автори «плану Маршалла для України».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply