Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Арсеній Яценюк закликав депутатів до відновлення коаліції

Автор:

|

Березень 07, 2016

|

Рубрика:

Арсеній Яценюк закликав депутатів до відновлення коаліції

main

Ніхто з політичних опонентів на даний час не має ефективного альтернативного плану і альтернативної команди реалізації змін, вважає прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Для реалізації змін в країні нам необхідна політична та економічна стабільність. Хочу звернутися до всіх учасників політичного процесу: облиште політичні чвари та інтриги. Я пропоную відновити стабільність української проєвропейської парламентської коаліції, дати можливість уряду працювати і відповідати перед українським народом”, – сказав Яценюк у програмі “10 хвилин з прем’єр-міністром”.

Глава уряду підкреслив, що завдання очолюваного ним Кабінету міністрів – “створення нових робочих місць, ефективна боротьба з бідністю, економічний розвиток та продовження тих реформ, які ми почали два роки тому”.

“Якщо у когось є краща програма, потужніша команда і коаліція, яка готова це підтримати, – запропонуйте її українському народу. А наразі уся відповідальність лежить на нас”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, 16 лютого парламент не зміг відправити у відставку Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком. “За” проголосували 194 народних обранця. Після цього деякі депутати парламенту поскаржилися, що система “Рада” не спрацювала правильно під час голосування.

Пізніше фракція “Батьківщина” в парламенті оголосила про свій вихід зі складу коаліції. Після завершення вечірньої наради з президентом Петром Порошенком Юлія Тимошенко повідомила, що її фракція буде ініціювати відставку глави уряду до кінця поточного тижня.

У свою чергу, лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко заявив, що розв’язання політичної кризи зараз залежить виключно від позиції прем’єр-міністра. За його словами, уряд нездатний притримуватися коаліційної угоди, а сама коаліція повністю розвалена. І тепер прем’єр повинен вирішувати, яким буде вихід з кризи. Фракція “Самопоміч” також заявила про вихід зі складу коаліції.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply