Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Андрій Парубій затвердив підвищення зарплат депутатам ВРУ

Автор:

|

Листопад 03, 2016

|

Рубрика:

Андрій Парубій затвердив підвищення зарплат депутатам ВРУ
Андрій Парубій

Андрій Парубій

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України (ВРУ), підписав проект постанови про підвищення вдвічі зарплат народним депутатам. Прийняття цієї постанови означає схвалення державного бюджету в першому читанні. Водночас спікер парламенту разом із іншими парламентарями зареєстрував проект постанови про скасування рішення про підвищення з 1 листопада ц. р. розміру зарплат народних депутатів.
Також ініціаторами проекту постанови виступили голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, голова фракції «Блок Петра Порошенка» (БПП) Ігор Гринів, голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, голова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко, голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко, голова депутатської групи «Партія відродження» Віталій Хомутинник, голова групи «Воля народу» Ярослав Москаленко та голова комітету з питань бюджету Андрій Павелко (БПП).
Нагадаємо, що 20 жовтня ц. р. ВРУ прийняла за основу постанову «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік». У додатку до неї є пропозиція про збільшення мінімальної зарплати народного депутата України з 17650 грн до 36250 грн. Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, пообіцяв відхилити пропозицію парламенту до проекту держбюджету на 2017 рік. Після обговорення парламентські фракції погодилися, що зараз підвищувати зарплати депутатам несвоєчасно, і вирішили скасувати цю норму на засіданні 1 листопада.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply