Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Американський конгресмен: Обама не надає Україні зброю, щоб не псувати свій імідж мирного президента

Автор:

|

Березень 04, 2016

|

Рубрика:

Американський конгресмен: Обама не надає Україні зброю, щоб не псувати свій імідж мирного президента

main

Член Гельсінської комісії, конгресмен від штату Пенсільванія, Джозеф Піттс не покладає багато надій на те, що  кризу в Україні зможуть розв’язати за допомогою дипломатичних переговорів та вважає, що агресор розуміє лише мову сили.

“Україні потрібно надати зброю, щоб українці змогли принаймні захистити себе та свої території. Я б зробив навіть більше”, – зауважує конгресмен і водночас констатує, що теперішній голова Білого дому має цілком протилежну думку стосовно цього питання. “Лауреат Нобелівської премії миру Барак Обама не бажає псувати імідж мирного президента”, – відзначає Джозеф Піттс.

“Президент Барак Обама хвилюється за спадщину, яку він залишить після себе. Американський президент не хоче, щоб його звинуватили у створенні ситуації, що призвела до початку нової війни. Саме тому на Близькому сході замість того, щоб виступити зі збройними силами та протистояти терористичному угрупуванню ІГІЛ, він виводить війська. Обама остерігається того, що його звинуватять у розпалюванні війни”, – повідомляє конгресмен.

Таку ж позицію стосовно цього питання демонструє колега Піттса, конгресмен від штату Міссісіпі Роджер Вікер. Він також заявив, що на місці президента США вів би іншу зовнішню політику.

“Якби я був відповідальним за безпеку США та зовнішню політику, я б діяв інакше. Я б вважав за необхідне виробити Заходом спільну сильну позицію для того, щоб мати можливість надати більше допомоги. Також я б надав Україні більше військової допомоги”, – зазначив американський законодавець.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply