Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Активізація справи Ґонґадзе — боротьба олігархів

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Активізація справи Ґонґадзе — боротьба олігархів

Леонід Кучма

Інформаційна атака на Леоніда Кучму, пов’язана зі справою Ґеорґія Ґонґадзе, є видимою частиною великого корпоративного конфлікту Ігоря Коломойського з Віктором Пінчуком. Таку думку висловив Віталій Бала, директор Агенції моделювання ситуацій, коментуючи активізацію резонансної справи в низці засобів масової інформації.

«Зважаючи на все, удар спрямовано проти Леоніда Кучми й, відповідно, Віктора Пінчука. Можливо, ця справа стала спробою підібрати в нинішніх умовах те, що «погано лежить», аби використати для особистих потреб», — зазначив політолог.
Він також розповів, що нападки на екс-президента Кучму можуть бути пов’язані зі спробами послабити його вплив у межах роботи тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі. «Леонід Кучма є одним з основних перемовників у «мінському форматі». Тиск на Леоніда Даниловича відбувався саме під час мінських раундів. Ситуація була не зовсім простою й, загалом, обвинувачення на адресу екс-президента самі собою не несли позитиву, особливо коли представники самопроголошених республік казали: «А хто такий Кучма?» — сказав експерт.
Віталій Бала також додав, що ймовірність розкриття справи Ґонґадзе в найближчому майбутньому є вельми низькою, а замовники нового витка скандалу не ставлять собі завдання з’ясувати істину в цій справі. «Гадаю, зараз не стоїть мета знайти та покарати винних у вбивстві журналіста. Встановити правду у вбивстві журналіста можна тільки за допомогою безпосереднього учасника цього сценарію, котрий розповість, що ж було насправді».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply