Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

На Росію можуть накласти ще ряд санкцій за «судилище» над Савченко

Автор:

|

Березень 04, 2016

|

Рубрика:

На Росію можуть накласти ще ряд санкцій за «судилище» над Савченко

main

Ряд депутатів з Європарламенту закликають ввести проти Російської Федерації політичні і економічні санкції у зв’язку з порушенням міжнародного права і за не об’єктивний суд над українською льотчицею та народним депутатом Надією Савченко.

Політична група «Альянс лібералів і демократів за Європу» наполягає, що факт самого затримання і суду над Надією Савченко є неприпустимим.

Ганс ван Баален, представник європейських лібералів, заявив: «Викрадення Надії Савченко на території її країни силами, що нелегально діяли, є ганебним та недостойним. У цей час вона нелегально піддана кримінальному провадженню у рамках політичного процесу». Він наполягає, що Савченко повинна бути звільнена як найшвидше та повернута на Україну.

«Якщо Москва цього не зробить, то Європейський Союз повинен ввести політичні і економічні санкції. Це дасть Росії зрозуміти, що європейське суспільство не визнає такої поведінки»  – наголосив Ганс ван Баален.

Цю позицію підтримав депутат Петрас Ауштревічус, голова групи друзів Європейської України в ЄП. Він вважає, що російське судочинство є цинічним.

«Росія має на меті залякати український народ, який намагається захистити свою державність» – наполягає Ауштревічус.

Нагадаємо, прокуратура попросила посадити Савченко на 23 роки.

У своїй промові Савченко заявила, що відмовляється від можливого обміну на російських військовослужбовців ГРУ Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, і пригрозила розпочати сухе голодування, якщо суд візьме більше двох тижнів для винесення рішення.

3 березня під час дебатів сторін суд не дав Савченко заключне слово і закрив засідання до 9 березня.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply