Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Курс — на фізичне знищення

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Курс —  на фізичне знищення

Екс-прем’єр-міністр і очільник партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко була непритомною протягом приблизно двох годин після вживання ліків від гострого респіраторного захворювання. Про це заявив Олександр Турчинов (на фото), перший заступник голови «Батьківщини». За його словами, прикра пригода трапилася 6 січня. «Приблизно о 22.30, одразу після прийому ліків проти ГРВІ — ця хвороба додалася до проблем з хребтом, — Юлія Володимирівна втратила свідомість. Препарати було надано лікарями колонії», — заявив пан Турчинов.

Співмешканка Тимошенко по камері впродовж 20 хвилин намагалася привернути увагу охорони. «Вона безперервно грюкала у двері, аби викликати охорону. Це відбувалося в камері, де, як ми знаємо, ведеться цілодобове відеоспостереження. Тільки через 20 хвилин двері камери відчинилися й охоронці привели медичних працівників колонії», — сказав політик. Він також повідомив, що медики «тільки після півночі змогли вивести Юлію Володимирівну з критичного стану, і протягом цього часу тиск у неї був 60/40».

Після цього, за словами Турчинова, до колонії терміново прибула комісія Міністерства охорони здоров’я (МОЗ), яка провела консиліум приблизно о 2-й ночі 7 січня, унаслідок якого було вирішено «вранці терміново обстежити Тимошенко в клінічних умовах». Того ж дня комісія «поспішно відзвітувала про стабільний стан Тимошенко», зазначив Олександр Турчинов, додавши, що лікарі офіційно не пояснили пані Тимо­шенко причини її стану.

«За їхніми словами, яких вони ніде не записували, втрата свідомості могла стати реакцією організму Тимошенко на ліки. Але на які конкретно медикаменти та якою саме була реакція, вони не пояснили», — обурювався посадовець. Він нагадав, що Юлія Тимошенко офіційно попросила не скеровувати більше до неї представників МОЗ, а також наполягає на лікуванні спеціалістами, яких запропонували інші держави. А фракція БЮТ-«Батьківщина» вимагає негайного звіту керівництва Державної пенітенціарної служби у Верховній Раді (ВРУ) й знову стверджує, що влада має намір фізично знищити Юлію Ти­мошенко.

 Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply