Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Звернення до Інтерполу щодо російської пропаґанди

Автор:

|

Серпень 07, 2020

|

Рубрика:

Звернення до Інтерполу щодо російської пропаґанди
Айдер Муждабаєв

Айдер Муждабаєв, заступник генерального директора телеканалу ATR, надіслав Інтерполу звернення через маніпуляції та переслідування Російською Федерацією (РФ) кримських татар. Разом із адвокатами журналіст просять відкрити в базі Інтерполу файл, аби вивчати все, що надсилає РФ щодо нього, а також будуть арґументовано пояснювати й оскаржувати всю неправдиву інформацію.
«Маємо намір доводити міжнародним організаціям той факт, що кримські татари не є терористами, і будь-яка інформація, яку надсилатиме Москва Інтерполу стосовно кримських татар, має підлягати найретельнішій перевірці перед ухваленням будь-яких рішень, що стосуються прав та свобод громадян, — заявив Володимир Кутовий, адвокат п. Муждабаєва. — Ми надіслали Інтерполу превентивну заяву з метою відкрити файл на Айдера Муждабаєва згідно з нашою заявою, та в подальшому весь російський мотлох, який вони називають доказами, будуть збирати в нашому файлі та вивчатимуть разом із нашими арґументованими заявами та поясненнями».
«Стосовно тверджень про політичний характер справи зазначаю, що я є журналістом, громадянином України, кримським татарином за національністю, впродовж останніх п’яти років активно висвітлюю питання війни в Україні, розпочатої РФ, називаючи речі своїми іменами і війну — війною, не вдаючись до використання у своїй роботі фейкових тверджень про внутрішній збройний конфлікт в Україні тощо, — зазначив Айдер Муждабаєв. — З огляду на вищевикладене, прошу прийняти викладену в цьому зверненні інформацію як превентивного запиту та врахувати її в разі можливого надходження запиту від «Інтерполу» в Російській Федерації про внесення відомостей (повідомлень) до бази даних Інтерпол щодо моєї особи».
Нагадаємо, що 22 травня ц. р. журналіст повідомив, що його у РФ офіційно визнали терористом. Росіяни інкримінують українцеві «вчинення з використанням мережі Інтернет публічних закликів до здійснення терористичної діяльності та публічне виправдання тероризму. У червні ц. р. російський «суд» заочно заарештував п. Муждабаєва й оголосив його в розшук.
Як повідомляв «Міст», Москва полює на українців через Інтерпол.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply