Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Зеленську у Львові оберігали снайпери

Автор:

|

Листопад 17, 2021

|

Рубрика:

Зеленську у Львові оберігали снайпери
Олена Зеленська

У Львові обурили безпрецедентними заходами безпеки довкола Олени Зеленської, яка прибула до міста на реґіональний форум «Реформа системи шкільного харчування». Правоохоронці застерігали людей не визирати у вікна, де проходитиме маршрут першої, адже за її безпекою пильнують снайпери.
Про візит охорони дружини президента у редакцію зі застереженнями не визирати у вікна 12 листопада повідомив журналіст Василь Терещук. «Щойно у нашу редакцію прийшли працівники львівської поліції. Вони попередили нас, щоб ми не визирали у вікна, бо приїхала пані президентова Зеленська. У зв’язку з цим на дахах сидять снайпери і вони будуть стріляти, якщо ми зігноруємо попередження. Такого не було навіть при Януковчу. Вітаємо п. Зеленську у Львові. Сподіваємося, що вона покине місто якнайшвидше», — побажав він.
Про посилені наряди правоохоронців розповів і Микола Савельєв, головний редактор газети «Ратуша». «В коридорах — поліція, в дворику — поліція, на дворі — поліція. Хтось не зачинив вікно на горищі, а до Львова має приїхати перша леді! Бояться, що хтось з цього вікна стрільне в неї», — розповів він.
Як повідомляв «Міст», Олена Зеленська розповіла, яким буде нове шкільне меню для українських дітей.

Андрій Котенський, «Львівський портал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply