Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Заморожений конфлікт

Автор:

|

Жовтень 16, 2014

|

Рубрика:

Заморожений конфлікт

Владислав Селезньов

Владислав Селезньов, спікер сил Антитерористичної операції (АТО), підтвердив підписання угоди про створення лінії розмежування між Україною та «Донецькою народною республікою» (ДНР). «Так, справді, такий документ підписано, є тристороння група, яка працює. Її завдання – створення всіх необхідних умов для розмежування сторін, що беруть участь у конфлікті», — зазначив прес-секретар.

При цьому він нагадав, що до складу контактної групи входить представник України, РФ, а також моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі. «У тому числі, учасниками процесу зі створення розмежувальної лінії є представники «Луганської народної республіки» (ЛНР) і ДНР. Відомо, що 10 жовтня ц. р. відбулися відповідні перемовини та був підписаний документ», — повідомив п. Селезньов. Про подробиці цього документа він не розповів нічого. «Я їх не знаю», — зазначив спікер АТО.
Раніше про підписання цієї угоди інформував Олександр Захарченко, «керівник» ДНР. За його словами, згідно з цим документом, українські військові залишають собі кілька міст, серед яких Піски — передмістя Донецька неподалік летовища, поряд із яким тривають бої.
Це означає, що конфлікт на Донбасі заморожують на кшталт молдовського Придністров’я. Тепер до самопроголошених і не визнаних на пострадянському просторі «Придністровської Молдавської Республіки» (відірвана Росією від Молдови), «Абхазької Республіки» та «Республіки Південна Осетія» (обидві відірвані Росією від Грузії) приєднуються створені на українській території ДНР і ЛНР. Також окупованою Російською Федерацією є територія Автономної Республіки Крим. І до всього цього доклалася Москва. Як свідчить історія, повернення цих земель законним власникам стає якщо не неможливим, то малоймовірним.
А 12 жовтня Путін дав розпорядження Сергію Шойгу, міністру оборони РФ, повернути війська з «навчань» у Ростовській області. Про це повідомила прес-служба Кремля. Зокрема зазначається, що потрібно вивести 17,6 тис. військовослужбовців. Проте на навчання відправляли 25 тис. російських військових. Цікаво, куди поділося ще 7,4 тис. вояків?

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply