Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

За пости у Facebook у Криму — кримінал

Автор:

|

Серпень 18, 2016

|

Рубрика:

За пости у Facebook у Криму — кримінал
Лариса Китайська — ліворуч

Лариса Китайська — ліворуч

Щодо Лариси Китайської, української активістки в Криму, окупанти порушили карну справу та вручили підписку про невиїзд. 12 серпня ц. р. їй вручили підозру про вчинення злочину та підписку про невиїзд. Разом із своїм адвокатом кримчанка була на допиті у слідчого, котрий пред’явив їй численні скріншоти, нібито зроблені з її сторінки у соціальній мережі Facebook.

За повідомленням прес-служби «кримської «прокуратури», щодо п. Китайської порушено карну справу про розміщення в мережі Інтернет матеріалів екстремістського спрямування, які прес-служба кримської «прокуратури» називає «поширенням русофобських ідей». «Встановлено, що мешканка Ялти розмістила у Facebook текстові файли, що містять інформацію, спрямовану на розпалювання ненависті та ворожнечі до групи осіб, об’єднаних за ознаками національності. Ці дії кваліфіковані за ознаками злочину — збудження ненависті або ворожнечі за ознаками національності, вчинені публічно».
Патріотка також повідомила, що після морально-психологічного тиску з боку Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації (РФ), яке вона прирівнює до тортур, у неї й її чоловіка погіршився стан здоров’я. Чоловіку п. Лариси вже вдалося повернутися на материкову Україну, зараз він проходить лікування в одній із київських лікарень.
Нагадаємо, громадянка України Китайська, яка раніше повідомила про переслідування її з боку ФСБ в Криму, виїхала з Криму після початку окупації. Трохи більше місяця тому п. Лариса разом із чоловіком поїхали в Ялту, щоб вирішити питання з власністю. У Криму в неї почалися проблеми з російськими спецслужбами. В її квартирі силовики провели обшук та вилучили комп’ютерну техніку, при цьому не пред’явивши жодних офіційних звинувачень. На думку активістки, однією з причин її переслідування може бути чиєсь бажання заволодіти її ялтинської квартирою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply