Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Як у Львові малеча святого Миколая зустрічала

Автор:

|

Грудень 12, 2019

|

Рубрика:

Як у Львові малеча святого Миколая зустрічала
Святий Миколай

У Львові влаштували казку для малечі. Там відкрили резиденцію святого Миколая. До дітей чудотворець приїхав на санях у супроводі ельфів. Першими гостями Миколая стали понад 200 малюків. Серед них і вихованці дитячих будинків та інтернатів.
Щоб побачити святого Миколая, до його резиденції на пагорбах парку «Знесіння» приїхали понад 200 дітей. Чудотворець ось-ось прибуде. Ірина Олійник, аніматор-волонтер у костюмі пінгвіна, тим часом розповіла: «Найбільше дітям подобається і запам’ятовується свято, яке яскраве, чимось таким, що не зустрічають вони щодня. Погодьтеся. у Львові не живуть пінгвіни на вулицях».
До приїзду Миколая малеча підготувалася: писала листи. Нетерпляче фантазують, який він на вигляд. «З бородою. А ще щось має крім бороди? Та шапочки з бомбончиком», — каже Андріан.
Дехто з малечі — вихованці дитячих будинків, інтернатів й реабілітаційних центрів. Лілія Дубик, вихователька дитячого будинку № 1, зізнається: «Навіть улітку вони згадують про Миколая, навіть восени вони вже знають, що скоро настане зима і прийде хто діти? Ми-ко-лай! Вони люблять увагу до себе, хочуть тієї уваги до себе, вони її чекають. Намагаються бути кращими, щоб якомога більше людей до них приходили і пам’ятали, що вони такі є».
«Ну, а хто сюди прийшов, раді вас вітати. Веселіться і радійте на нашому святі», — ці віршики дітвора спеціально вивчила до зустрічі з чудотворцем. Приїхав святий Миколай до своєї резиденції на кареті з двійкою коней. Каже: «Сподіваюся всі були чемні? — Таааа. — Тоді кожен з вас отримає подаруночок, а я радо кожного з вас вислухаю».
Дітки разом із Миколаєм перерізала стрічку. Резиденція офіційно розпочала роботу. Всі гуртом заспівали, святий Миколай вмостившись у кріслі й уважно слухав малечу. «Дітки хотіли б батьківської любові, любові до них особисто, ні іграшки, ні цукерки не дають того відчуття особистої уваги і любові саме до дитини», — зазначив аніматор, котрий грає роль святого Миколая. Резиденція у Львові буде відчинена до 20 грудня. Завітати сюди можуть усі охочі.

Ірина Саєвич, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply