Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

В Україні випробували американський локомотив

Автор:

|

Листопад 14, 2018

|

Рубрика:

В Україні випробували американський локомотив

В Україні пройшли випробування першого локомотива ТЕ33АС «Тризуб» американської компанії General Electric для Укрзалізниці. Локомотив виїхав 8 листопада з території заводу на станцію Крюків-на-Дніпрі. «Локомотив достатньо легко, як зазначили присутні залізничники, штовхнув із місця склад із 48 навантажених вагонів загальною вагою 4,5 тис. тонн. Далі маршрут потяга пролягав до станції Ромодан», — йдеться в повідомленні на сайті Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ).
Вказується, що у випробуваннях взяли участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування. Вони відстежували роботу всіх систем локомотива.
Зараз на Крюківському вагонобудівному заводі є 15 локомотивів General Electric. Усі вони в роботі на різних стадіях готовності. Остання партія зі семи тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня. «Наступні 15 машин із 30, передбачених договором, доправлять до України партіями по п’ять одиниць упродовж наступних кількох місяців», — зазначили на заводі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply