Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 8, 2021

В АРК відпустили на волю українського капітана

Автор:

|

Червень 19, 2019

|

Рубрика:

В АРК відпустили на волю українського капітана

Віктор Новицький

Віктор Новицький, капітан українського риболовецького судна ЯМК-0041, 14 червня повернувся з анексованої Автономної Республіки Крим (АРК) на материкову частину України. «Росія передала капітана риболовецького судна ЯМК-0041 Ізмаїлу Халікову, представнику Уповноваженого з дотримання прав жителів АРК і міста Севастополь. Передавання відбулося на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак», — повідомляє АП.
Цього дня в анексованому Криму відбулося засідання суду у справі капітана Новицького. Балаклавський районний суд Севастополя оголосив йому вирок. Капітана визнали винним за частиною 3 статті 256 Карного кодексу Російської Федерації у незаконному видобутку водних біологічних ресурсів.
Суд врахував перебування п. Новицького під вартою з 11 травня по 1 листопада 2018 року, повністю звільнив його від сплати штрафу та зняв обмеження на пересування. Однак його зобов’язали відшкодувати збитки в розмірі майже 440 тис. RUR. Нагадаємо, що російському полоні перебуває ще 117 українських заручників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply