Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Університет Шевченка відновлює навчання

Автор:

|

Квітень 11, 2022

|

Рубрика:

Університет Шевченка відновлює навчання
Київський національний університет

Київський національний університет (КНУ) ім. Тараса Шевченка вирішив не чекати чиїхось вказівок і відновив навчальний процес. Про це повідомив Володимир Бугров, ректор університету. Навчання розпочалося 4 квітня. Освітній процес відбувається з використанням технологій дистанційного навчання.
За словами керівника навчального закладу, ІІ семестр навчально року має завершитися вчасно і відповідно до графіку. «Упродовж дії воєнного стану освітній процес відбуватиметься онлайн. Викладачі й здобувачі освіти можуть долучатися до нього як із території України, так із-за кордону», — повідомив він.
В університеті розробили кілька способів забезпечення виконання студентами індивідуальних навчальних планів на вибір факультетів і навчально-наукових інститутів. Зокрема, для студентів невипускних курсів деякі види роботи можуть перенести на наступний рік, а також ущільнити графік сесій та атестацій.
У КНУ обіцяють не застосовувати «санкції» щодо студентів, які не мають можливості бути присутніми на віртуальних заняттях. Крім того, студенти можуть оформити індивідуальний графік, якщо не можуть навчатися через бойові дії або вступили до лав Збройних сил України.
Як повідомляв «Міст», навчальний рік в Україні пропонують поновити зі січня 2023 року.

Віра Хмельницька, ТСН

About Author

Meest-Online