Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Українка — четверта на дитячому «Євробаченні»

Автор:

|

Листопад 28, 2018

|

Рубрика:

Українка — четверта на дитячому «Євробаченні»

Дарина Красновецька

На «Мінськ Арені», головному концертному майданчику Білорусі, завершився фінал дитячого «Євробачення-2018». У конкурсі брало участь 20 країн. Особливістю дитячого конкурсу є те, що діти і підлітки виконують пісні рідною мовою. Боротьба була напруженою, але дружньою.
Серед учасників конкурсу було двоє виконавців, добре знайомих українському глядачеві. Від свого рідного Казахстану виступала Данелія Тулешова, переможниця шоу «Голос країни». А Білорусь репрезентував Даніель Ястрембський, знайомий телеглядачам за шоу «Україна має талант». Результати голосування глядачів і членів журі розійшлися.
Третє місце посіла представниця Австралії, котра довго лідирувала в голосуванні журі, але отримала невисокі оцінки глядачів. Друге місце посів дует із Франції. Діти отримали високі оцінки глядачів, тоді як журі не дало їм високих балів. Перше ж місце вперше в історії участі в дитячому і дорослому «Євробаченні» посіла Польща.
Україну у фіналі дитячого «Євробачення-2018» представляла 11-річна Дарина Красновецька. Вона виступила першою і посіла четверте місце за результатами голосування журі та четверте місце за результатами голосування глядачів. Відтак Україна отримала тверде четверте місце.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply