Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Україна заарештувала літаки «Газпрому»

Автор:

|

Лютий 17, 2022

|

Рубрика:

Україна заарештувала літаки «Газпрому»
Це літак належить «Газпром авіа»

Український суд наклав арешти на літаки російського авіаперевізника «Газпром авіа» за перельоти зі закритого Україною пункту пропуску «Сімферополь-Авіа». Про це повідомив Офіс генерального прокурора України. «За клопотанням прокуратури Автономної Республіки Крим (АРК) і м. Севастополь Херсонський міський суд наклав арешти на 14 літаків російського авіаперевізника, які перевозили пасажирів до закритого пункту пропуску «Сімферополь-Авіа» та з нього і таким чином були знаряддям скоєння злочинів», — йдеться у повідомленні.
За інформацією наглядового відомства, російська авіакомпанія незаконно використовувала ці літаки для неправомірного переправляння осіб через державний кордон України з порушенням правил міжнародних польотів. Ця компанія є «донькою» російського газового монополіста «Газпром».
Також слідчі встановили, що не менше 37 російських авіакомпаній здійснюють регулярні авіаперевезення до Криму з порушенням законодавства. Наразі триває досудове розслідування за фактами порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, державної зради, незаконного переправляння осіб через державний кордон України та порушення правил міжнародних польотів.
За даними прокуратури, загалом наклали арешти на 263 повітряні лайнери, які здійснювали регулярні пасажирські й інші перевезення до тимчасово окупованої АРК, порушуючи норми міжнародного права та законодавство України.
Як повідомляв «Міст», СБУ не впустила в український повітряний простір літак Козака.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply