Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Україна стала учасницею партнерства Біарріц

Автор:

|

Вересень 13, 2020

|

Рубрика:

Україна стала учасницею партнерства Біарріц
Етьєн де Понсен, Дмитро Кулеба й Олена Зеленська

Україна отримала офіційний статус учасниці партнерства Біарріц — міжнародної ініціативи рівних прав і можливостей для всіх. У травні ц. р. Кабінет Міністрів України проголосував за приєднання країни до цього міжнародного партнерства. Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, надіслав відповідного листа уряду до Міністерства Європи і закордонних справ Франції зі заявою про участь України в цьому проєкті на постійній основі.
Офіційний лист-відповідь Жан-Іва Ле Дріана, міністра Європи та закордонних справ Франції, вручив Етьєн де Понсен, посол Франції в Україні, на урочистій зустрічі з нагоди офіційного приєднання України до міжнародного партнерства Біарріц, в якій взяли участь дружина президента Олена Зеленська, прем’єр Денис Шмигаль, Дмитро Кулеба, віце-прем’єр із питань європейської й євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина, посли країн G7 і Швеції, а також представники міжнародних організацій.
«Нові зобов’язання, які взяв на себе український уряд на законодавчому та нормативному рівнях у рамках партнерства Біарріц, зокрема, що стосуються надання відпустки по догляду за дитиною як матері, так і батькові або впровадження законодавства по боротьбі з проявами насильства домашнього, сексистського або сексуального характеру є потужними кроками, що передбачають конкретні зміни», — йдеться в листі французького міністра.
Україна взяла на себе зобов’язання в п’яти сферах: розвиток безбар’єрного публічного простору, дружнього до сімей із дітьми та маломобільних груп населення; навчання дітей принципам рівності жінок і чоловіків; запобігання насильству; зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків; створення великих можливостей для чоловіків піклуватися про дітей.
Як повідомляв «Міст», у французькому курортному місті Біарріц на узбережжі Атлантичного океану відбувся ювілейний, 45-й саміт «Великої сімки».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply