Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Україна показала, як окупанти укріплюють свої позиції

Автор:

|

Жовтень 06, 2020

|

Рубрика:

Україна показала, як окупанти укріплюють свої позиції
Позиції окупантів

Окупанти на Донбасі продовжують порушувати «режим тиші», використовують заборонені безпілотні літальні апарати (БПЛА), дообладнують та укріплюють свої позиції. Про це під час засідання безпекового форуму Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) у столиці Австрії заявив Ігор Лосовський, заступник Постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні.
Українська сторона продемонструвала делегаціям 57 країн-учасниць ОБСЄ окремі докази діяльності російсько-окупаційних військ на Донбасі щодо укріплення позицій. Зокрема, таку діяльність виявили у районі с. Водяне Волноваського району Донецької області. Попри заборону на припинення та інженерні роботи на існуючих позиціях, в цьому місці зафіксували вісім випадків обладнання нової траншеї довжиною у 80 м.
У районі с. Авдіївка зафіксували початок робіт зі спорудження дерево-земляної оборонної точки (ДЗОТ) на позиціях 1-го армійського корпусу (АК) російсько-терористичних військ. Також у цьому районі окупанти проводили інженерні роботи з укріплення вогневої позиції.
Також вони стали обладнувати нові траншеї довжиною до 30 м, прилеглі до будівлі на західній околиці с. Широка Балка, де розташована вогнева точка та спостережний пункт одного з підрозділів 1-го АК. Неподалік від окупованого Донецька також виявили інженерні роботи з укріплення вогневої позиції.
Крім цього, на позиціях російсько-терористичних військ біля с. Новотошківське зафіксували роботи з обладнання нової вогневої позиції, а також копання нової траншеї довжиною близько 170 м. Роботи зі спорудження нової позиції та траншеї зафіксували і в районі с. Молодіжне, що на Луганщині.
Також окупанти копали траншеї на околиці с. Пікузи, інженерні роботи з обладнання нової траншеї довжиною до 200 м провели у районі с. Золоте-5 та обладнали спостережний посту в районі с. Мар’їнка.
Як повідомляв «Міст», окупанти розширюють на Донбасі мінні поля.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply