Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

У Тернополі запрацювала Фабрика святого Миколая

Автор:

|

Грудень 12, 2019

|

Рубрика:

У Тернополі запрацювала Фабрика святого Миколая
«Фабрика святого Миколая»

«Фабрика святого Миколая» запрацювала в Тернополі. Волонтери пакують різдвяні пряники — один із головних атрибутів Різдва. Солодощі продаватимуть, а на зароблені кошти придбають подарунки для дітей-сиріт. На Фабрику святого Миколая Наталя принесла дві великі пачки пряників. Ласощі жінка пекла сама, допомагала вся родина — сини та чоловік. Усміхається: «Це медово-імбирні пряники. Їх печуть на маслі, натуральному меді. Весь особливий рецепт — це вкладати душу та любов. Важкої праці тут немає. Просто трішки творчості та терпіння».
Щоб приготувати до свят якомога більше пряників, до роботи долучаються не лише місцеві мешканці, а й місцеві пекарні. «Це вже символ святого Миколая. Пряники для акції ми печемо вже десять років поспіль. Це дуже відома пекарня Тернополя. Торік люди пекли пряники, приносили і просто залишали. Ми навіть не знаємо номерів телефону, нічого», — розповідає Тетяна Лещишин, помічниця святого Миколая.
Усі різдвяні пряники потрапляють у храм Святого Йосафата, саме тут працює фабрика Миколая. Ласощі підписують, загортають у подарункову упаковку та складають у пачки. За один вечір волонтери пакують щонайменше 4 тис. пряників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply