Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

У МЗС назвали чисельність військ біля України

Автор:

|

Грудень 12, 2021

|

Рубрика:

У МЗС назвали чисельність військ біля України
Російські військові біля українського кордону

На російсько-українському кордоні та на непідконтрольних Києву територіях Москва розмістила близько 115 тис. військових. Такі дані озвучив Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України. «Російська Федерація (РФ) розмістила численну військову групу військ у реґіонах біля державного кордону України. Вона містить танки, артилерію, повітряні та військово-морські сили. Там зараз перебувають понад 40 батальйонних тактичних груп», — уточнив він.
Глава українського зовнішньополітичного відомства висловив упевненість, що російська армія перебуває поблизу України з весни ц. р. і що за останні місяці війська не відвели, попри всі заяви Кремля. При цьому п. Кулеба зазначив, що аґресивна поведінка РФ — це проблема не лише України, а й її найближчих сусідів і партнерів, оскільки у разі вторгнення військові дії відбуватимуться й на Чорному морі. «Потенційна військова операція, здійснена Росією, передбачатиме великий сегмент військових дій у Чорному морі. Тому Румунія й інші чорноморські партнери, на наш погляд, повинні бути так само стурбовані планами РФ, як і Україна, і бути готовими до стримування Росії, як і ми. Це наша спільна проблема», — наполіг він.
Як повідомляв «Міст», Кремль може вторгнутися в Україну через провокацію на кордоні.

Олена Буркало, «Кореспондент»

До слова
На непідконтрольній Україні території у Донецькій та Луганській областях оголосили збори військовозобов’язаних запасу. На рекрутів чекають заняття з бойової підготовки та тренування з бойової готовності. «Проведення зборів контролює комісія штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ», — повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

About Author

Meest-Online