Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

У Львові запустили громадський велопрокат

Автор:

|

Травень 12, 2021

|

Рубрика:

У Львові запустили громадський велопрокат

У Львові запустили велопрокат Bikenow, що працює за так званою байк-шеринговою системою. Він працював у Києві у 2018-2020 рр. під брендом Nextbike, після чого провів ребрендинг, змінив мобільний застосунок і обладнав свої велостанції. Наприкінці квітня на сторінці Bikenow оголосили про вихід на львівський ринок, на якому за схожим принципом від 2017 року працює той самий Nextbike.
Принцип використання Bikenow такий самий, як і в Nextbike та інших системах громадського велопрокату. Спершу потрібно завантажити додаток, зареєструватися, поповнити рахунок і через нього відсканувати QR-код велосипеда. Після цього велосипед розблокують і почнеться відлік часу, впродовж якого з вашого рахунку зніматимуть кошти. Особливість цієї системи полягає у тому, що повертати велосипед не потрібно у те місце, де його взяли, головне — припаркувати транспорт на будь-якій іншій станції цього велопрокату.
Одна поїздка на Bikenow у Львові коштуватиме 5 грн за розблокування велосипеда та 50 коп. за кожну хвилину подорожі (наприклад, 20-хвилинна поїздка вартуватиме 15 грн). Існують також місячні (399 грн) та сезонні абонементи (1 499 грн, діятиме до грудня). При купівлі абонемента перші 30 хвилин кожної поїздки будуть безкоштовними, а кожні наступні 30 хвилин коштуватимуть 20 грн.
Олексій Кладов, співзасновник Bikenow, розповів, що у Львові сервіс наразі працює у тестовому режимі — наразі Bikenow встановив 100 велосипедів, однак збільшить їхню кількістю, якщо буде попит.
Зазначимо що перший в Україні громадський велопрокат відкрили у Львові 2016 року. Це був Nextbike, який тепер працює ще й у Івано-Франківську, Вінниці й Одесі.
Як повідомляв «Міст», індивідуальний велосипед друкуватимуть на 3D-принтері.

Назарій Тузяк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply