Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

У Львові відзначили 102-гу річницю ЗУНР

Автор:

|

Листопад 02, 2020

|

Рубрика:

У Львові відзначили 102-гу річницю ЗУНР
Біля пам’ятника ЗУНР

На площі перед пам’ятником 100-річчю ЗУНР на вул. Городоцькій у Львові відзначили 102-гу річницю Листопадового чину, зачитавши фрагмент із медійно-драматичного дійства «Момент і Чин» Юрія Андруховича. Опісля відбувся виступ хорової капели «Дударик».
«ЗУНР стала справжнім феноменом будівництва держави. Той час, в який вона існувала, дав великий відгомін у майбутнє — коли й як була організована держава, за якими стандартами, підходами, з яким завданням —будівництва справжньої держави. Сьогодні у непростий час, коли ми дивимось у нашу історію, то згадуємо ще одну аналогію, яка пов’язана зі ЗУНР, — це держава сильних, тих, які творять свою країну, які захищають», — заявив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.
До того річницю проголошення ЗУНР відзначили на Сихові — на площі перед культурно-освітнім центром ім. О. Довженка зачитали відозву та урочисто підняли прапора. Пластуни біля ватри розказували оповідки про проголошення ЗУНР і співали стрілецьких пісень, також виступив Львівський муніципальний хор «Гомін».
Як повідомляв «Міст», УПА створювали вояки армій УНР і ЗУНР, які не демобілізувалися сто років тому.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply