Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

У Львові відбувся восьмий ретро-велозабіг

Автор:

|

Липень 02, 2021

|

Рубрика:

У Львові відбувся восьмий ретро-велозабіг
Батяри на роверах

У Львові відбувся ретро-велопарад «Батяри на роверах», учасники якого в одязі початку ХХ ст. проїхалися вулицями міста. Велопробіг стартував на пл. Митній. Його учасники одягнулися у стилі львівських батярів — субкультури початку ХХ ст., яких вважали розбишаками, романтичними гульвісами та дотепними волоцюгами.
«Щороку у лотереї між всіма учасниками розігрують велосипед. Що стосується костюмів, обираємо найкращий ровер, найкращу панянку, найкращого фацета та слічного бахорика серед діток», — розповів Микола Личко, організатор пробігу.
Учасники ретро-велопараду ретельно підбирали одяг для відтворення духу батярства. У велопараді брали участь як традиційні учасники, так і люди, які цього року вперше дізналися про велозабіг. Завершився велопробіг біля художньо-меморіального музею ім. Івана Труша, де учасникам провели екскурсію. Після цього на території LEM Station, що на вул. Вітовського, відбулося нагородження найкращих образів батярів, танці, показ кіно та прослуховування музики. Цьогорічний велозабіг у Львові став уже восьмим. У ньому взяли участь 57 учасників.
Як повідомляв «Міст», у Львові щороку проводять свято батярів.

Данило Савка, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply