Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

У Львові урочисто відкрили новий Пластовий рік

Автор:

|

Вересень 25, 2021

|

Рубрика:

У Львові урочисто відкрили новий Пластовий рік
Пластуни біля Франка

На площі навпроти Львівського національного університету ім. Івана Франка урочисто відкрили новий Пластовий рік. Цю подію щороку проводять у вересні, вона означає завершення таборового літа для пластунів та початок нового сезону пластових заходів.
З початком Пластового року виховники та виховниці гуртків та роїв готуються до проведення щотижневих сходин, новацтво й юнацтво бере участь у пластових заходах, теренових іграх, вишколах, фестивалях тощо, які відбуваються щовихідних.
Під час урочистого відкриття Пластового року трьом найкращим пластунам вручили подяки від громади міста. «Пласт має свою особливість: спершу молоді львів’яни ідуть у «Пласт», він їх змінює, а потім вони стають дорослими і змінюють Львів, змінюють Україну. Є одне правило — хто є в «Пласті», той завжди дуже крутий і дуже правильний. Тому маємо великий респект до «Пласту», — заявив Андрій Садовий, міський голова, який також завітав на урочисте відкриття.
Наразі ж усі охочі мають змогу відвідати «Пластове містечко», яке функціонує у сквері на вул. Винниченка. Впродовж всього дня тут відбуваються різні забави, майстер-класи для всіх охочих, також представлена пластова кухня та різноманітні солодощі.
Як повідомляв «Міст», СКУ привітав «Пласт» із річницею заснування.

Марта Когут, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply