Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

У Львові провели військові навчання для цивільних

Автор:

|

Лютий 15, 2022

|

Рубрика:

У Львові провели військові навчання для цивільних
Поводитися зі зброєю має вміти кожен

У Львові відбулися військові навчання для працівників стратегічних підприємств, які провели ветерани російської-української війни разом із учасниками одного із львівських стрілецьких клубів. «Ми запросили працівників комунальних підприємств. Більшість проходили службу у ЗСУ, багато працівників міських структур пройшли зону бойових дій, але є люди, які не мають цих навичок, і треба їх навчити. А коли завершиться карантин, то ми переплануємо навчання для наших старшокласників із погляду володіння зброєю, зараз кожен має володіти цими навичками», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.
Наразі навчання провели для працівників підприємств Львівтеплоенерго, Залізничтеплоенерго, Львівсвітло та Львівводоканал. Відтепер такі навчання будуть системними та згодом до них залучать учнів 8-11 класів.
Також місто напрацьовує програму підготовки львівської громади до національного спротиву. Це комплексний документ, у якому виписаний план дій в підготовки у разі розгортання повномасштабних військових дій на території України. «Незабаром на сесії голосуватимемо програму спротиву, яка передбачає, насамперед, відновлення навичок володіння зброєю, та навчання тих, хто таких навичок не має. Другий аспект — це вміння надавати медичну допомогу, адже найбільше людей гине від втрати крові. Ми відкриватимемо певний медичний центр, навички у нас є, ми це вже робили 2014-го. І це спільна координація, протидія всім загрозам, але це в координації зі службами територіальної оборони», — додав мер.
За словами Миколи Грицайчука, радника міського голови з питань територіальної оборони та колишнього заступника командира 80 десантно-штурмової бригади з озброєння, закон України про національний спротив передбачає, що територіальна оборона може формувати добровільні підрозділи, які допомагають військам сил територіальної оборони. Тому прийняли рішення провести перші стрільби з представниками комунальних підприємств міста, щоб ознайомитись чи відновити свої навички у практичній стрільбі та користуванні зброєю.
Крім навчання техніки володіння зброєю, учасники навчань ознайомилися зі захисним спорядженням, вмістом бойових аптечок та іншою важливою інформацією.
Як повідомляв «Міст», військові навчання Росії в центрі Європі розцінили як репетицію вторгнення в Україну.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply