Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

У Львові почали зносити стелу Монументу слави

Автор:

|

Грудень 19, 2018

|

Рубрика:

У Львові почали зносити стелу Монументу слави


У Львові розпочинаються роботи зі знесення 30-метрової аварійної стели, яка є частиною Монумента слави на вулиці Стрийській. За словами Андрія Москаленка, заступника міського голови з питань розвитку, демонтаж коштуватиме міському бюджету майже 300 тис. грн. Роботи виконає будівельна компанія «Альтера», з якої Галицька районна адміністрація уклала угоду ще 11 грудня. Згідно з цією угодою, роботи з демонтажу мають бути виконані до 31 грудня ц. р.
Зазначається, що демонтувати відразу всю стелу не вдасться через її складну конструкцію, тому її будуть руйнувати поступово. Окремі елементи стели після демонтажу пропонують передати в львівський музей «Територія терору».
Галицька районна державна адміністрація тричі оголошувала тендер на демонтаж 30-метрової стели, однак торги скасовувалися через відсутність учасників. Нагадаємо, що в лютому ц. р. мерія Львова прийняла рішення про демонтаж аварійного 30-метрового пілону Монумента слави.
Цей монумент відкрили 1970-го. Ансамбль меморіалу, крім 30-метрової стели, складається з бетонної композиції з фігурами воїнів та алегоричних фігур радянського воїна і Батьківщини-матері.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply