Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

У Києві загинув народний депутат України

Автор:

|

Травень 28, 2020

|

Рубрика:

У Києві загинув народний депутат України
Валерій Давиденко

Валерія Давиденка, народного депутата України, 23 травня знайшли мертвим у власному офісі з вогнепальним пораненням голови. Про це повідомив Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ України. Він додав, що проводять комплекс невідкладних слідчих і оперативних заходів щодо з’ясування обставин та уточнив, що поряд із депутатом знайшли пістолет. «Перевіряють усі версії. Й убивство, і самогубство, й інсценування самогубства», — запевнив чиновник.
А Зорян Шкіряк, радник міністра внутрішніх справ України, повідомив, що попередня версія смерті Валерія Давиденка — самогубство. Поліція вже відкрила карну справу за ч.1 ст. 115 (про умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Своєю чергою, Ігор Мосійчук, депутат Верховної Ради попереднього скликання, оприлюднив світлину з місця смерті Давиденка. «Розглядають версію з нагородного «глока». Хоча, як на мене… Поліція вивчає записи з камер відеоспостереження», — зазначив він.
Валерій Давиденко став народним депутатом як безпартійний самовисуванець у 208-му окрузі в Чернігівській області. У парламенті він увійшов до депутатської групи «Довіра», 12 членів якої є фігурантами антикорупційних розслідувань. Працював у комітеті з питань економічного розвитку. Із травня 2013 року по березень 2014 року займав посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства України.
Натомість Сергій Шахов, колега загиблого по групі «Довіра», вважає, що у версію самогубства він не вірить, а Валерія Давиденка вбили. «Я переконаний, що цей чоловік не міг вчинити самогубство. Наполягаю на тому, що його вбили і треба проводити розслідування, — заявив він. — Ми бачилися з ним в парламенті, хоча й не спілкувалися. Але не сумніваюся, що якби були якісь проблеми, він би порадився.
Валерія Давиденка поховали 26 травня на малій батьківщині в Чернігівській області.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply