Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

У Києві встановили головну ялинку країни

Автор:

|

Грудень 12, 2019

|

Рубрика:

У Києві встановили головну ялинку країни

У Києві на Софійській площі 9 грудня встановили головну ялинку країни. Висота святкового дерева склала 30 м. Зібрали ялинку із 400 сосен, привезених з Радомишльського лісомисливського господарства. Висота кожного дерева — від одного до чотирьох метрів.
Дерево прикрашають понад 700 іграшок: цукерки, льодяники, величезні кулі і більше 3 км гірлянд. Цього року тематикою святкової локації на Софійській площі стане казка про Лускунчика. Тому і новорічна ялинка оформлена в такому стилі. Її основні кольори — червоний, білий і зелений. Монтувати головну ялинку на Софійській площі в Києві почали ще 26 листопада. А запалити її планують традиційно 19 грудня, о 19:00, у День святого Миколая.
А от у Верховній Раді України для святкування новорічних свят планують встановити дев’ять штучних ялинок, придбаних до 2018 року. Торік новорічні прикраси не купували, адміністративні будинки парламенту прикрашав технічним персонал.
Нагадаємо, що 2018-го у стінах парламенту також встановлювали дев’ять штучних ялинок, зокрема, в парламентському кафе, конференц-залі, кулуарах другого поверху, сесійній залі, залі протокольних заходів, кабінеті та приймальній голови Верховної Ради України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply