Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

У Києві побили Володимира Балуха

Автор:

|

Вересень 09, 2020

|

Рубрика:

У Києві побили Володимира Балуха
Володимир Балух

Виборча кампанію в Україні щойно розпочалася, а вона вже стає запеклою. Так, у ніч на 8 вересня на території київського гідропарку побили Володимира Балуха, вихідця з тимчасово окупованого Криму, колишнього бранця Путіна, котрий зараз працює в апараті уповноваженого Верховної Ради України (ВРУ) з прав людини та балотується на місцевих виборах в Україні від партії «Європейська солідарність» (ЄС). Про це першим повідомив режисер Олег Сенцов, котрого також довго утримували у російських казематах. «Його знайшли лише вранці. Зараз він у лікарні. Стан важкий. Подробиці з’ясовують. Володя притомний. Зламана рука і ключиця. Загрози життю немає», — зазначив він.
Ірина Геращенко, народна депутатка від ЄС, уточнила, що активіста в напівнепритомному стані знайшла жінка і відповіла на телефонний дзвінок Ахтема Чийгоза, ще одного депутата Верховної Ради. Вона й викликала «швидку допомогу».
Правоохоронці відпрацьовують місце скоєння злочину, встановлюють свідків і очевидців події. Також вони намагаються поспілкуватися з потерпілим у лікарні, щоб встановити обставини події. Чекають лише дозволу лікарів. Матеріали інциденту зареєстровані у Дніпровському управлінні Київської поліції. Проводять перевірку, за результатами якої дадуть правову кваліфікацію цього злочину.
Під час побиття у Володимира Балуха зникли деякі речі — телефон і банківська картка, поліція їх уже знайшла. Правоохоронці встановили місце, де потерпілий перебував напередодні, та осіб, із котрими спілкувався. З ними проводять слідчі дії. Контроль над розслідуванням нападу та заподіяння тілесних ушкоджень колишньому політв’язню Кремля взяла на себе київська прокуратура.
Своєю чергою, Офіс президента України (ОПУ) поширив заяву, у якій вимагає від Національної поліції швидкого та повного розслідування цього злочину. «Поки що немає підтверджених даних, які свідчили б про те, що при нападі міг бути політичний мотив. Але всі версії повинні бути ретельно перевірені, і політична також», — наголосили в ОПУ і додали, що вуличне насильство в Україні останніми роками досягло загрозливого масштабу. Напад на Володимира Балуха трапився фактично в річницю його звільнення з російського полону.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply