Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

У Чернігівській області вибухнув склад боєприпасів

Автор:

|

Жовтень 10, 2018

|

Рубрика:

У Чернігівській області вибухнув склад боєприпасів

На технічній території 6-го арсеналу в районі міста Ічня Чернігівської області о 3.30 ночі 9 жовтня стався вибух. Про це повідомили в Генеральному штабі (ГШ) Збройних сил України. Зазначається, що інформація про інцидент надійшла від начальника арсеналу. «Масштаб уточнюється. Оперативно повідомлені всі відповідні служби й органи місцевої влади. Здійснюється евакуація людей. Розгорнуто штаб ліквідації надзвичайної події», — йдеться в повідомленні.
На місце події прибула оперативна група на чолі з начальником ГШ. Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України, заявив, що негайно вирушає до Ічні. «Надзвичайна подія на Чернігівщині. На місці працює оперативний штаб. Вилітаю туди», — написав він у Twitter.
Петро Порошенко викликав силовиків для доповіді. За фактами вибухів на території 6-го арсеналу військова прокуратура Центрального регіону розпочала карне провадження за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України — «Недбале ставлення військової службової особи до служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану». Винним «світить» від п’яти до семи років в’язниці.
Водночас повідомляється, що поранених, жертв, травмованих серед військовослужбовців і працівників ЗСУ нема. Також немає повідомлень про жертв і поранених серед місцевого населення. Однак до лікарні звернулися понад 60 місцевих жителів, скаржачись на погане самопочуття. Медики зазначили, що це через дим.
Комісія з’ясувала, що пожежа з подальшою детонацією боєприпасів на території військового арсеналу в Ічні спалахнула після чотирьох зафіксованих чатовими вибухів. В’ячеслав Аброськін, перший заступник голови Національної поліції України заявив, що одна з основних версій пожежі на складах в Ічні — диверсія РФ. Також упродовж дня вдалося вивезти у безпечне місце всіх місцевих жителів.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply