Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Турки знайшли в Україні прихильників Фетуллаха Ґюлена, котрого вважають натхненником заколоту

Автор:

|

Липень 28, 2016

|

Рубрика:

Турки знайшли в Україні прихильників Фетуллаха Ґюлена, котрого вважають натхненником заколоту
Фетуллах Ґюлен

Фетуллах Ґюлен

Турецькі засоби масової інформації заявили, що в Україні діє «терористична організація Ґюлена»
FETО. Вони вважають, що організація Фетуллаха Ґюлена, котрого турецька влада називає головним ініціатором спроби військового перевороту, веде свою діяльність в Україні під прикриттям культурних центрів, шкіл і інтернет-ресурсів.
FETО організувала в Києві й Одесі міжнародну школу «Меридіан». Навчальний заклад пропонує послуги англійською на платній основі. А керівництво школи привертає ерудованих та успішних дітей, аби поповнювати фінансові запаси від відомих політиків і громадських діячів. З 2013-го в Києві також працює «Українсько-турецький культурний центр Isik», який також назвали одним із відгалужень FETО. Цей центр організовує курси навчання й олімпіади турецькою й організовує спільні заходи з «Меридіаном».
«Під керівництвом освітніх установ і за підтримки членів FETО, терористична організація формує різні платформи, які намагаються прищепити симпатію до Фетуллаха Ґюлена, зокрема роздаючи на свято Курбан-байрам м’ясо християнам.
Аби не викликати підозр і з урахуванням демократичної структури України, в останні дні члени FETО нібито висловлюють протест проти спроб військового перевороту в Туреччині, але зокрема в західному відгалуженні преси публікують повідомлення проти Реджепа Таїпа Ердогана, президента Туреччини. Реакції української сторони на ці публікації ще не було.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply