Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Святкування Дня незалежності

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

Святкування Дня незалежності

Українці святкують

Україна відзначила свій 23-й День незалежності. Уже зранку Петро Порошенко на Майдані в Києві привітав усіх українців. Під час звернення до народу Президент ушанував пам’ять героїв «Небесної сотні», полеглих у боротьбі за вільну та незалежну Україну.

«На цьому місці загинули герої. Завдяки вам маємо незалежну Україну. Слава Україні!» — сказав глава держави. Також він наголосив, що зараз в Україні відбувається вітчизняна війна. «На захист Батьківщини піднялися всі — від малого до великого! Переконаний, битва за перемогу, за Незалежність завершиться для нас успішно!» — заявив п. Порошенко.
Він поінформував, що вже до кінця цього року буде виділено мільярди гривень на оновлення озброєння й військової техніки. «Зараз перед вами з Хрещатика прямо в зону Антитерористичної операції (АТО) прослідує колона нової, щойно закупленої, випущеної або відремонтованої техніки», — повідомив Президент. Після цього в столиці відбувся військовий парад.
Масштабні паради й святкування закінчилися 11-годинним виступом у Дніпропетровську гуртів ТіК і ВВ, а також Руслани. А вже проти ночі гурт «Океан Ельзи» (ОЕ) дав фантастичний чотиригодинний концерт у Львові. Цікаво, що протягом дня 24 серпня Президент Порошенко зумів побувати на урочистостях у Києві й Одесі, а також на концерті ОЕ в місті Лева.

Парад військовополонених у Донецьку

Парад військовополонених у Донецьку

Тим часом, російські найманці вирішили спаплюжити свято українцям. Так, 24 серпня в Донецьку, на центральній вулиці, уздовж площі Леніна, вони провели колону українських військовополонених зі заведеними за спину руками в супроводі конвоїрів з автоматами. Місцеві мешканці розповіли, що на площу Леніна бойовики звезли кілька пошкоджених одиниць військової техніки — танків, бронетранспортерів, гармат, а також систему «Град». За твердженнями терористів, ця військова техніка належала українській армії, а тепер є їхнім трофеєм. Користувачів соціальних мереж обурило фото маленької дівчинки, котра топтала український прапор. «Донецьк помер. Для всіх нас», — повідомив один із дописувачів.

Так донеччани виховують своїх дітей

Так донеччани виховують своїх дітей

Вирок у вигляді довічного позбавлення волі — «це той шлях, що в кращому разі чекає на тих нелюдів, котрі влаштовували так званий парад у середмісті Донецька». Про це заявив Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ України. А Рейчел Денбер, заступник директора міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch, написала у Тwitter, що «це порушує Женевську конвенцію, яка забороняє принизливе й образливе поводження, а також образу гідності».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply