Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Суд відпустив сепаратиста Топаза на волю

Автор:

|

Жовтень 03, 2018

|

Рубрика:

Суд відпустив сепаратиста Топаза на волю

У Харкові 28 вересня Жовтневий районний суд прийняв рішення про негайне звільнення з-під варти «антимайданівця» Гната Кромського, відомого на прізвисько Топаз. Про це повідомив Дмитро Горшколепов, його захисник. «Суд задовольнив клопотання адвоката про перерахунок терміну відбутого покарання, виходячи з реального утримання під вартою. Згідно з роз’ясненням Верховного суду про застосування «закону Савченко» виходить, що він провів під вартою понад вісім років. З урахуванням вироку Київського райсуду, який призначив покарання у вигляді восьми років позбавлення волі, Жовтневий суд прийняв рішення про негайне звільнення його з-під варти. Зараз йде оформлення документів», — поінформував правник.
Автомобіль зі звільненим з-під варти прибічником сепаратистів харків’яни випустили лише після блокади та визнання Гнатом Кромським Росії аґресором. Обурені люди запевняли, що бити чоловіка не збиралися, однак хотіли почути його позицію. На запитання про те, хто розв’язав війну проти України, Кромський відповів, що Росія на чолі з Путіним. Врешті-решт Топазу дали можливість проїхати, однак люди лишилися невдоволені рішенням відпустити на волю чоловіка, котрий разом із терористом Моторолою керував захопленням приміщення обласної державної адміністрації навесні 2014 року, а також побиттям і приниженням українських патріотів.
«Це просто такий, знаєте, плювок в обличчя багатьом людям, котрі постраждали. У нас більше ста поранених було 1 березня, коли він там підіймав російський прапор», — розповів Володимир Чистилін, координатор харківського Євромайдану.
«Такі, як Топаз, дають надію всім іншим негідникам із антиукраїнською позицією побачити, що це, в принципі, якби нічого страшного — людина просиділа чотири роки і вийшла. Дуже гарно було б, якби владні структури нашої держави на часі прийняли актуальні закони, які б не давали змоги ховатися подібним до Топаза сепаратистам за буквою закону», — додав Микола Звірик, представник «Антикорупційного блоку АТО».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply