Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Спільний проект НАУ та Canadore-college

Автор:

|

Травень 24, 2018

|

Рубрика:

Спільний проект НАУ та Canadore-college

Делегація Canadore-college в Україні

Уряд Канади надає великого значення реалізації спільного українсько-канадського проекту, започаткованого Національним авіаційним університетом (НАУ) і Canadore-college (провінція Онтаріо). Нещодавно у Посольстві Канади в Україні відбулася офіційна церемонія підписання Двосторонньої Угоди про співпрацю між НАУ та Канадор-коледжем. Про це заявив президент Джордж Бартон, Канадор-коледжу.
Перемовини між делегацією Канадор-коледжу та керівництвом НАУ відбулися в рамках підготовки до реалізації програми «пакетного» навчання в авіаційній та інших галузях, які передбачають обмін і підготовку студентів (в т. ч. бакалаврів і магістрів).
«Наша перша зустріч відбулась наприкінці липня 2017 року і менше ніж за рік ми прийшли до підписання Двосторонньої угоди між НАУ та Канадор-коледжем, а також Меморандуму між НАУ, Канадор-коледжем, ДП «Антонов» та Аеропортом Норт-Бей, — зазначив Володимир Ісаєнко, ректор НАУ під час зустрічі з канадськими колегами. — Ця угода є ключем для укладання Меморандуму за участі НАУ та потужних українських авіавиробників (ДП «Антонов» та «Авіалінії Антонов»), що відкриває широкі перспективи для української цивільної авіації на північноамериканському континенті».
За словами ректора, цей проект має великі перспективи стати міжнаціональним, оскілки його складові цікавлять і розробників, і виробників, і експлуатантів авіатехніки обох країн. «Від намірів співпрацювати у підготовці фахівців авіаційного напрямку, як інженерних кадрів, так і пілотів, ми переходимо до наступного спільного етапу — формуванню спільних авіаційних, бізнесових і наукових проектів», — заявив він.
Свою чергою, Джордж Бартон відзначив особливу зацікавленість канадської сторони у спільній підготовці льотного складу та можливостями сервісного обслуговування літаків АН-2. «Упевнений, що об’єднуючи сильні сторони наших навчальних закладів ми зможемо створити ще успішніші спільні навчальні проекти та програми, які відкриють нові можливості, насамперед, для студентів, котрі обирають свій кар’єрний шлях в галузі авіації та авіабудівництва», — заявив він.
Президент також запевнив, що усі проекти, які реалізовуватимуться в рамках Угоди між Національним авіаційним університетом та Канадор-коледжем, користуватимуться всебічною підтримкою уряду Канади. «Вагу документів, які ми підписали у присутності Посла Канади в Україні, не можна недооцінити, оскільки присутність Посла підкреслює увагу, яку надає уряд Канади спільним проектам між навчальними закладами Канади й України. Впевнений, що і у майбутньому наші проекти користуватимуться всебічною підтримкою уряду Канади», — зазначив він.
Також Джорджа Бартон, Володимир Ісаєнко й Олександр Іванов, та заступника начальника відділу міжнародних зв’язків НАУ відвідали державне підприємство (ДП) «Завод 410 ГА». Зустріч відбулася з метою налагодження зв’язків і розвитку міжнародної співпраці у напрямку підвищення кваліфікації та проходження практики при підготовці фахівців за навчальними програмами навчальних закладів.
Сторони обговорили також можливість спільної роботи з відновлення та модернізації авіаційної техніки марки «Антонов», яка перебуває в Канаді. Фахівці підприємства надали теплий прийом і змістовну інформацію про можливості підприємства, ознайомили делегацію з виробничими цехами й обладнанням для ремонту та технічного обслуговування літаків і авіаційних двигунів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply