Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Соратник Янковича Хорошковський отримав кабінет в ОПУ

Автор:

|

Вересень 05, 2019

|

Рубрика:

Соратник Янковича Хорошковський отримав кабінет в ОПУ
Валерій Хорошковський

До України продовжують повертатися соратники президента-втікача. Так, Валерій Хорошковський, котрий займав в уряді Януковича посаду міністра економіки, отримав кабінет в Офісі президента України (ОПУ). Про це інформаційну аґенцію УНН повідомило поінформоване джерело. Журналістам уточнили, що у п. Хорошковського вже є офіційна перепустка, а у виділеному йому приміщенні зараз відбувається ремонт. Хоча наразі ще не ясно, чим саме він буде займатися на вул. Банковій.
Нагадаємо, що Валерій Хорошковський — український політик, бізнесмен, колишній власник телевізійного каналу «Інтер». Займав посади міністра економіки в уряді Януковича і міністра фінансів в уряді Азарова, очолював Державну митну службу за президентства Ющенка. Під час президентства Януковича очолював Службу безпеки України. Україну покинув наприкінці 2012. 2014 року намагався повернутися в політику —балотувався до Верховної Ради другим номером за списком «Сильної України» Сергія Тігіпка.
До слова, інша соратниця Януковича — Раїса Богатирьова, колишня міністерка охорони здоров’я, котру заарештували при в’їзді до України, після внесення грошової застави вийшла зі слідчого ізолятора на волю. Про це повідомила Надія Максимець, речниця прокуратури Києва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply