Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Шкільні зошити зі зображенням собору РПЦ

Автор:

|

Жовтень 03, 2020

|

Рубрика:

Шкільні зошити зі зображенням собору РПЦ
Скандальний зошит

У Рівному в продажі з’явилися зошити українського виробництва, на палітурці яких зображений собор Василя Блаженного, розташований на Красній площі у Москві. Про це розповіла місцева мешканка Оксана Базовська. Вона пішла до крамниці купити зошити для своїх дітей і помітила на палітурці зошита зображення собору Василя Блаженного, який розташований у центрі столиці країни-аґресора.
У своєму дописі в соціальній мережі вона зазначила, що зошитів зі зображенням інших столиць у магазині не було. Згодом розповіла, що не могла не реагувати на картинку, оскільки та викликає неґативні асоціації. «Наша родина також зазнала втрат через війну на сході. Тож вважаю неприпустимим, щоб діти бачили російське на своїх зошитах, і підсвідомо звикали до цього. Росія — нам не товариш, а ворог», — зазначила жінка.
Представництво магазину, де продають ці зошити, запевнило, що храм Василя Блаженного не є Красною площею та ніколи не був символом радянської влади, до того ж радянської чи російської символіки на зошиті немає. А червоний колір — помилка дизайнера.
«Цей храм — пам’ятка архітектури, який у списку Всесвітньої історичної і культурної спадщини ЮНЕСКО ось уже 30 років. Він був збудований задовго до створення радянської держави. Це православний храм, який частково використовують як музей», — зазначило в коментарі представництво крамниці. Журналісти також звернулися до київського виробника цих зошитів, однак номер, вказаний на звороті, не працює, а всі інші вимкнені.
Як повідомляв «Міст», із українських шкіл викинуть весь політичний мотлох.

Максим Охримчук, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply