Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

СБУ заблокувала роботу інтернет-агітаторів

Автор:

|

Лютий 08, 2021

|

Рубрика:

СБУ заблокувала роботу інтернет-агітаторів
СБУ проводить слідчі дії.

Працівники Служби безпеки України (СБУ) викрили роботу мережі інтернетних агітаторів, центр управління яких був у Російській Федерації (РФ). Зловмисники орудували переважно в Херсонській, Дніпропетровській, Полтавській та Закарпатській областях. «За завданням російських кураторів зловмисники скоординовано поширювали в соціальних мережах матеріали зі закликами до порушення територіальної цілісності та конституційного ладу нашої країни, розпалювання міжнаціональної ворожнечі», — повідомила пресслужба відомства.
В СБУ додали, що на Дніпропетровщині уродженець Донецька поширював матеріали на підтримку анексії Криму й окупації Окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), закликав до фізичного знищення «українських фашистів» і просував ідеї «русского міра».
У Херсонській області «відзначився» житель міста Олешки. Він поширював антиукраїнські матеріали, виправдовував російську збройну аґресію, закликав до відокремлення від України деяких областей із їхнім приєднанням до РФ.
Агітатор із міста Берегово на Закарпатті через кілька акаунтів у соціальних мережах закликав користувачів підтримати відділення Закарпатської області від України. А в Полтавській області агітаторка розміщувала в соціальних мережах публікації з пропаґандою сепаратизму та закликами до змін меж території нашої держави.
«Кіберфахівці зазначають, що активізація мережі інтернетних агітаторів збігається з «тарифними протестами». Вдалося встановити, що на замовлення іноземних кураторів фігуранти підбурювали користувачів соціальних мереж до участі в акціях протесту та порушення громадського порядку», — додали в СБУ. Дії зловмисників кваліфікували за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Фігурантам оголошено про підозру. Тривають слідчі дії.
Як повідомляв «Міст», двох полковників СБУ підозрюють у замаху на генерала.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply