Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Розгорнули банер пам’яті Ґонґадзе

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Розгорнули банер пам’яті Ґонґадзе

Активісти громадянського руху «Відсіч» 16 вересня розгорнули банер із написом «Ґеорґій, ми не забули!» (орфографію збережено) на мосту біля Жовтневого палацу в Києві. Міліція намагалася перешкодити вивішуванню плаката, мотивувавши свої дії тим, що активісти порушують правила впорядкування міста.

Тому члени організації не прив’язали кількаметрового банера до моста, а тримали його в руках аж до 18:00, після чого почалася акція «Вечір пам’яті Георгія Ґонґадзе». Нагадаємо, що журналіст Ґеорґій Ґонґадзе був убитий восени 2000 року. Леся Ґонґадзе, мати загиблого журналіста, досі не вірить у смерть сина й шукає його в Грузії.
Між тим, президент Віктор Янукович також причетний до справи про вбивство Ґеорґія Ґонґадзе, бо приховував імена замовників злочину, поділилася своїми міркування Валентина Теличенко, адвокат удови журналіста Мирослави Ґонґадзе. «Якщо зібрано достатньо доказів, то чому не підготовлено повідомлення про підозру? Звісно, ??що не Пшонка тримає за руку Кузьміна й не дає йому вручити повідомлення про підозру, зрозуміло, що воля йде вище, ніж Пшонка, напевно, із президентом це узгоджується. У цій конкретно справі ключові рішення приймалися на Банковій», — запевняє правник. За її словами, п. Янукович свідомо не хоче притягувати до відповідальності зловмисників, хоча в заступника генерального прокурора Кузьміна нібито є достатньо доказів проти Леоніда Кучми. Пані Теличенко наголосила, що так президент зуміє використати колишнього главу держави у власних політичних інтересах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply