Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Російський шпигун попросив статусу біженця в Україні

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Російський шпигун попросив статусу біженця в Україні

Сергій Удовиченко

Нещодавно на пункт пропуску «Гоптівка» прибув Сергій Удовиченко, громадянин Російської Федерації (РФ), котрий заявив, що він працівник Федеральної служби безпеки РФ та має потребу визнання його політичним біженцем. «Під час первинного опитування та вивчення документів було встановлено, що він справді курсант третього курсу Голіцинського прикордонного інституту ФСБ РФ. Під час подальшого спілкування виявилося, що громадянин Удовиченко є етнічним українцем, добре знає українську мову та за своїми політичними поглядами засуджує діючу владу в Росії», — повідомили в Державній прикордонній службі України.
За словами прохача, він неодноразово брав участь у мітинґах опозиції, а після виборів президента РФ остаточно вирішив переїхати до України. Наразі вирішується питання про надання Сергію Удовиченку статусу біженця.
«Такий намір назрів місяців три тому. Я вирішив, що це єдиний вихід. Бо через свою діяльність почав помічати, що в Інтернеті мої сторінки блокуються, і мав підстави вважати, що мене переслідують російські спецслужби», — розповів утікач.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply