Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Російсько-терористичні війська тренуються втікати

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Російсько-терористичні війська тренуються втікати

Андрій Лисенко

Окупаційні сили Російської Федерації (РФ), які наразі контролюють Донецьк, відпрацьовують евакуацію з міста. Про повідомив Андрій Лисенко, представник Міністерства оборони (МО) України з питань проведення антитерористичної операції (АТО). «Вони проводять навчання з евакуації. Наприклад, у Донецьку вони проводять навчання з евакуації автобусами командного складу. Вивозиться, наприклад, документація й усе, що може бути доказами цієї гібридної війни. Розробляються і вже розроблені маршрути вивезення сімей ватажків терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР), а також росіян. Останні швидше це зрозуміють, їм буде подана команда», — розповів спікер.
Полковник Лисенко також зазначив, що в разі відходу з Донецька росіян, місто може бути звільнене без застосування зброї. «Якщо РФ хоча б упродовж кількох днів не постачатиме на окуповану територію Донбасу боєприпаси, пально-мастильні матеріали й усе інше, що їм допомагає триматися, й якщо наші війська виходять на кордон і хоча б один день залишаються «вікна» неконтрольованого державного кордону, за цей день і донецькі, і луганські бойовики вишмигнуть із України дуже хутко і для цього не потрібно буде активних наступальних дій», — пояснив він. При цьому спікер МО висловив сумніви, що РФ впустить до себе своїх бойовиків.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

До теми
Москва укомплектувала штаб нової 8-ї загальновійськової армії на кордоні з Донбасом генералами, які брали участь у бойових діях на сході України. Як зазначає журналіст Юрій Бутусов, більшість цих генералів були помічені українською розвідкою як учасники аґресії проти України — саме вони командували частинами російських військ, які воювали в Україні, а потім тривалий час організовували 1-й і 2-й «армійські корпуси» окупаційної російської армії на Донбасі. Штаб армії перебуває в Новочеркаську, неподалік від українського кордону. Завершення формування штабу армії російські джерела прогнозують на кінець 2017-го. У складі армії завершує формування нова 150-а мотострілецька дивізія, яка базується також на кордоні з Україною в Новочеркаську. «РФ планує активні бойові дії та продовжує розглядати військову силу як основний інструмент впливу на Україну», — вважає п. Бутусов, зазначаючи, що одночасно на північних кордонах із Україною триває посилення 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу РФ.

Гоп-ля
Ілля Шаблинський, професор Вищої школи економіки, член ради при президенті РФ із розвитку громадянського суспільства і прав людини, заявив на відомому російському пропагандистському телеканалі «Россия 1», що Крим, який анексувала РФ, необхідно повернути Україні, оскільки він є її територією. Він наголосив, що приєднання Криму не принесло і не принесе Росії нічого хорошого. «Наша держава, наше керівництво відокремило від України сьому частину її території (про Крим і окуповану частину Донбасу) і приєднало до себе. Ви вважаєте, що це добре, нормально і піде нам на користь? Я вважаю, що нічого хорошого для нашої країни не буде. Ми вже за це платимо і будемо платити ще більше, — сказав експерт. — Україна є має володіти своїми територіями. Це її територія». Також він наголосив, що якщо Росія хоче допомогти Донбасу, то необхідно подвоїти допомогу та відновлювати промисловість, а якщо проводити вибори на Донбасі, то винятково за українськими законами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply