Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Рішення про передачу Савченко Україні вже прийнято, – адвокат

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Рішення про передачу Савченко Україні вже прийнято, – адвокат

235853Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков вважає, що рішення про видачу Росією Савченко Україні після винесення вироку вже прийнято

Про це він розповів у інтерв’ю телеканалу “Дождь“.

“Вони намагаються зберегти лице, це нормально. Це не значить, що вони насправді диктують умови, які всі будуть всерйоз обговорювати. Ми це сприймаємо як ознаку того, що принципове рішення вже прийнято. Зараз починаються ритуальні танці, щоб показати перш за все людям всередині Росії, що все це було по-справжньому, що слідчий комітет не облажався, що вони засудили Надію Савченко, але потім в рамках якихось процедур вона була звільнена. Скоріш за все так і буде”, – розповів Новіков.

Також юрист підкреслив, що у разі невиконання Україною умов екстрадиції Савченко, все одно жодних “санкцій” з боку Росії не буде.

“Про які санкції може йти мова, якщо йде війна? Гіпотетично, якщо таке трапиться, скоріш за все буде обмін нотами між МЗС Росії й України. За останні роки таких нот була не одна тисяча, тому вряд чи щось страшніше може статися”, – прокоментував Новіков.

Нагадаємо, російський Мін’юст сьогодні несподівано повідомив, що українську льотчицю Надію Савченко можуть видати Україні після винесення вироку, але тільки у випадку, якщо тут Савченко гарантують покарання.

About Author

horin

Comments are closed.

Leave A Reply