Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

РФ почала відводити війська від кордонів України

Автор:

|

Квітень 30, 2021

|

Рубрика:

РФ почала відводити війська від кордонів України
Російські військові біля українського кордону

Міністерство оборони Російської Федерації (РФ) почало повертати свої війська в місця постійної дислокації. Зараз російські військові підрозділи і з’єднання роблять марші на залізничні станції, аеродроми, здійснюють завантаження на десантні кораблі, залізничні платформи та літаки військово-транспортної авіації.
Свою чергою, в Міністерстві оборони США заявили, що проінформовані про початок відведення російських військ від кордону з Україною, однак ще зарано оцінювати такий крок РФ. «Ми бачили коментарі російської сторони про завершення навчань, про те, що вони наміряються відвести війська. Однак занадто рано говорити з якоюсь конкретикою про те, як ми це оцінюємо», — заявив Джон Кірбі, глава прес-служби Пентаґону, на брифінгу 23 квітня. Також він наголосив, що позиція Сполучених Штатів незмінна — РФ повинна припинити провокації щодо України та поважати її територіальну цілісність.
Водночас Петер Хультквіст, міністр оборони Швеції, заявив, що відведення російських військ, які були сконцентровані на кордоні з Україною, є «димовою завісою», позаяк Москва залишає біля кордонів озброєння і може швидко перекинути туди особовий склад. «У разі залишання на місці обладнання та матеріальної частини створюється можливість швидкого нарощування своїх дій. Росія проводить ці масштабні навчання, які створюють неймовірну напруженість. І саме РФ відповідальна за ескалацію. Я твердо впевнений в тому, що вона не закінчилася, схоже, її лише пом’якшують», — вважає він.
Як повідомляв «Міст», Путін готовий зустрітися з Байденом.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply