Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Призначили нового голову Луганщини

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Призначили нового голову Луганщини

Георгій Тука

На місце Геннадія Москаля, колишнього голови Луганської військово-цивільної адміністрації, котрого Петро Порошенко послав наводити лад на Закарпатті, 22 липня був призначений Георгій Тука, відомий волонтер. Указ про це Президент підписав на нараді в Сєверодонецьку Луганської області. «Я зробив вибір і мій вибір, інколи кажуть, дуже ризикований, інколи кажуть, що так в системі неправильно робити, але вважаю, що це — нове покоління. Впевнений, що тобі не подобається слово «політика», але це — новий вид політики, близької до людей. Георгіє, ти маєш повну підтримку Президента», — зазначив п. Порошенко.
Він також розповів, що серед претендентів на цю посаду також були бізнесмен і бюрократ. «Побачивши, як Георгій працює, тиждень тому я сказав, що маю трьох кандидатів. Це були колишній підприємець, котрий має стосунок до Луганщини та до економіки. Бюрократ, котрий має стосунок до системи державного управління, і Георгій», — сказав глава держави.
«Я порозмовляв із підприємцем. Він каже: «Якщо б в мирний час — залюбки. Але в мене — четверо дітей. Їздити на лінію зіткнення, під кулі — давайте в Сєверодонецьку сидіти». Ні, друже! Звісно, Геннадій Москаль підняв дуже високу планку», — сказав п. Порошенко. «Бюрократ сказав, що… А що може сказати бюрократ? І лише Георгій сказав, що його місце — на передньому краю, з тими, хто там живе, сьогодні потерпає, щоб вони відчули, що держава про них піклується», — додав він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply